Duyurular Mayıs 2018

Image

İSO İlk 500’E Balıkesir’den Odamız Üyesi 28 Firma Girdi
Duyurular


31 Mayıs 2018 Perşembe
İstanbul Sanayi Odası tarafından her yıl gerçekleştirilen ’’Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2017 Araştırması’nda Balıkesir’den 28 firma, Türkiye’nin en büyükleri arasında yer almayı başardı.
Image

Balıkesir Sanayi Odamız, 74. TOBB Genel Kuruluna Katıldı
Duyurular


25 Mayıs 2018 Cuma
Türkiye Odalar Borsalar Birliği’nin (TOBB) 74. Genel Kurulu TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde geniş bir katılımla gerçekleştirildi. Yönetim Kurulu Başkanı (TOBB Delegesi) Hasan Ali Eğinlioğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı (TOBB Delegesi) Ali Bilcanlı, Meclis Başkanımız Erhan Ortaköylü ve Meclis Başkan Yardımcımız (TOBB Delegesi) Ergin Birgül Odamız adına genel kurula katılmışlardır.
Image

Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanımız ile Yönetim Kurulu Üyelerimiz,Valilik,Emniyet Müdürlüğü ve Ticaret Borsası’nı Ziyaret Etti
Duyurular


20 Mayıs 2018 Pazar
Balıkesir Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Ali Eğinlioğlu, Meclis Başkanı Erhan Ortaköylü, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Nazmi Yarış ve Ali Bilcanlı, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi M. Niyazi Eğinlioğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Madak, Uğur Kula, Sinan Yırcalı ve Emre İnce Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı’yı makamında nezaket ziyaretinde bulundular.