TOBB Türkiye 100

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (TOBB ETÜ) işbirliğinde, 2011 yılından bu yana Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketlerini belirlemek üzere “TOBB Türkiye 100” programı düzenlenmektedir.

2021 Yılı TOBB Türkiye 100, TOBB ve Vodafone işbirliğinde, TEPAV ve TOBB ETÜ’nün katkılarıyla düzenlenecektir.

Türkiye 100 ile Türkiye’nin hızlı büyüyen şirketlerinin başarılarına küresel ölçekte dikkat çekerek küresel bağlantılarını kuvvetlendirmek başarı hikayelerinin ulusal ve uluslararası yazılı ve görsel basında yer almasını sağlayarak doğru iş ortaklarına, yeni müşterilere ve yatırımcılara erişimlerini kolaylaştırmak hedeflenmektedir.

2021 Yılında Vodafone katkıları ile düzenlenecek TOBB Türkiye 100 programında şirketlerin 2017-2019 dönemindeki yıllık ortalama satış gelirlerinin artış hızı dikkate alınacaktır. Başvuru kriterini sağlayan şirketler büyüme hızlarına göre sıralanacak, en hızlı büyüyen şirket birinciliği alacaktır.

TOBB Türkiye 100’e başvuru şartları aşağıda yer almakta olup, başvurular en geç 31 Mart 2021 tarihine kadar https://turkiye100.tobb.org.tr üzerinden yapılması gerekmektedir.

Bilgilerinizi rica ederiz.

İlgi yazı için tıklayınız.