Odamız Organ Seçimleri neticesinde yeniden Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçilen Nazmi Yarış’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Ak Parti İl Başkanı Ekrem Başaran, AK Parti Yerel Yönetimlerden sorumlu İl Başkan Yardımcısı Cüneyt Ermişler, AK Parti Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden sorumlu İl Başkan Yardımcısı Bülent Yıldız ve akabinde Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı ile Başkan Yardımcısı Feyyaz Çiftçi yönetim kurulu başkanımız ve üyelerini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Ayrıca Güney Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Abdullah Güç ve Birim Başkanları ve  Balıkesir Meslek Yüksekokulu Müdür V. Öğr. Gör. Engin BOZACI ve beraberindeki heyette yönetim kurulu başkanımız Nazmi Yarış'ı makamında ziyaret ettiler. 

Konuklarımızı Yönetim Kurulu Başkanımız Nazmi Yarış, Meclis Başkanmız Ergin Birgül, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Ali Bilcanlı, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Emre İnce, Uğur Kula ve Mustafa Ercan birlikte ağırladılar.