TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu Ziyaret

Balıkesir Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Hasan Ali Eğinlioğlu, ve TOBB Delegelerimiz Ali Bilcanlı ve Ergin Birgül, beraberlerindeki heyet ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Image

Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, “Burası sizin kendi yeriniz. Allah önümüzdeki dört yıl herkese ağız tadıyla seçildiği bölgeye hizmet etmeyi nasip etsin. Sizler kendi şehrinizin ekonomi liderisiniz. Ben Türkiye’de 365 oda / borsayı gezen ilk TOBB Başkanıyım. Biz hizmeti herkese eşit yapmak zorundayız. Mezhebi, dini, siyasi görüşü ne olursa olsun tüm üyelerimize hizmet etmek zorundayız. Hepimizin farklılıkları var ama farklılıklarımızı dışarıda bırakmalıyız” dedi.

Balıkesir Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Ali Eğinlioğlu açıklamasında, “Çok demokratik ve Sanayi Odalarına yakışan güzel bir seçim atlattık. Sayın Başkanın daveti üzerine buradayız. Burada olmaktan mutluyuz. Umarım bundan sonraki çalışmalarımıza da birlikte beraber olarak, bu çalışmaları devam ettireceğiz” dedi.